Asztalitenisz: A sportgimisek lettek a járás bajnokai

1

A 2016. évi járási bajnok sportgimisek (Fotó: Képarchívum)

Dunaszerdahely – Tíz csapat vett részt a középiskolás fiúk járási asztalitenisz-bajnokságán, melynek házigazdája a Szabó Gyula utcai Építészeti Szakközépiskola volt.

A két csoportból az első két helyezett került be a döntőbe, ahol a csoportelsők a csoportmásodikokkal mérkőztek meg, majd a finálé következett.

Eredmények a döntőcsoportban:

Sportgimnázium Dunaszerdahely–Kereskedelmi Akadémia Nagymegyer 4:0

Szabó Gyula 21 Szakközépiskola Dunaszerdahely–Vámbéry Ármin Gimnázium Dunaszerdahely 4:2

Mérkőzés a 3. helyért: Kereskedelmi Akadémia Nagymegyer–Vámbéry Ármin Gimnázium Dunaszerdahely 1:4

Mérkőzés az 1 . helyért: Sportgimnázium Dunaszerdahely–Szabó Gyula 21 Szakközépiskola 4:1

Helyezések:

1. Sportgimnázium Dunaszerdahely

2. Szabó Gyula 21 Szakközépiskola Dunaszerdahely

3. Vámbery Ármin Gimnázium Dunaszerdahely

4. Kereskedelmi Akadémia Nagymegyer

A díjakat, okleveleket és érmeket Bubniak László, a szervező iskola testnevelőtanára adta át a nyerteseknek.

A nagyszombati megyei döntőben a Dunaszerdahelyi járást a sportgimisek képviselik 2016. március 22-én.

A győztes csapat névsora: Hamdaoui Ádám, Križan Bálint, Pál Bence, Majthényi Ádám. Edző: Hegedűs László.