A balonyiak véget vetettek a kisudvarnokiak hazai veretlenségi sorozatának

A nyugat-szlovákiai TIPOS III. ligában a galántaiak két vállra fektették az érsekújváriakat.

A nyugat-szlovákiai IV. liga délkeleti csoportjában Tovarníkyban nem termett babér a bennmaradásért küzdő nagymegyerieknek, ugyancsak vendégként buktak a negyediek.

A nyugat-szlovákiai V. liga keleti csoportjában hazai pályán újabb három ponttal gyarapították gyűjteményület a zselíziek, akik sikerüknek és a lévaiak ekeli vereségének köszönhetően elkerültek a sereghajtó pozíciójából.

AG Sport (VI.) ligában meglepetésre véget ért a végéhez közeledő bajnoki idényben vendéglátóként veretlen kisudvarnokiak parádés szériája, a listavezető meglepetésre hazai pályán szenvedett osztálykülönbségű vereséget (0:4) a balonyiaktól. A csilizköziek mezében László Attila triplázott. Emberhátrányban értékes győzelmet arattak a sereghajtó csákányiak, akik már a 6. percben tíz főre fogyatkoztak.

A VII. ligában ismét gólarányt javított a bajnoki címet szerzett somorjai STK B csapata. A végeken kullogó kettős párharcán patonyréti győzelem került a jegyzőkönyvbe.

Nyugat-szlovákiai TIPOS III. liga, 31. forduló:

Topoľčany–FC ViOn Zl. Moravce – Vráble B 2:6 (2:3), g.: Levák (31.), Mikula (34.), ill. Hamar (8.), Pakanec (16. – öngól), Hlaváč (43.), Galamboš (48.), Šlachta (68.), Tomiš (76.).

Prievidza–Dubnica 0:1 (0:1), g.: Horecký (10.).

Borčice–Beluša 2:1 (2:0), g.: Slávik (11.), Púpala (34.), ill. Gorelka (68.).

Galánta–Érsekújvár 1:0 (0:0), g.: Kočiš (76.).

Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 27. forduló:

Hrušovany–Negyed 4:1 (3:1), g.: Pavlovič (2.), Sliž (35.), Poluch (42. – 11-esből), Béger (59.), ill. Kunovský (16.).

Tovarníky–Nagymegyer 3:0 (1:0), g.: A. Candrák (5., 60.), V. Candrák (47.).

Nyugat-szlovákiai V. liga, keleti csoport, 27. forduló:

Zselíz–Ipolyszalka 3:2 (1:1), g.: Szokol (30., 56.), Klimaj (83.), ill. Horňan (36.), Varga (64.).

Ekel–Léva 3:1 (0:1), g.: Hencz (74., 45.), Filko (83.), ill. Švec (27.).

DS AG SPORT (VI.) liga, 27. forduló:

Csákány–Felsőpatony 2:1 (2:1), g.: Chamilla (19.), Kázmér (28. – öngól), ill. Kázmér (30.).

Nagyudvarnok–Szentmihályfa 1:0 (0:0), g.: Egri (67. – 11-esből).

Izsap–Pozsonyeperjes 1:5 (1:2), g.: Szabó Richárd (15.), ill. Rácz (28.), Bíró (33.), Karácsony (48.), Király (83.), Tomaček (90.).

Kisudvarnok–Balony 0:4 (0:0), g.: László (50., 79., 85.), Belucz (85.).

VII. liga, 25. forduló:

Somorja B–Padány 6:0 (3:0), g.: Johancsik (8., 13.), Vozár (18., 65.), Kuba (52., 82.).

Patonyrét–Csallóköznádasd 4:1 (4:1), g.: Cicák (5.), Pudmerický (21.), Vígh (28.), Tatai (42.), ill. Tamás (33.).

Nagyszarva–Alistál 2:2 (1:1), g.: Ambrus (22.), Nagy (82.), ill. Bogyai (9.), Švec (74.).