DS AG Sport (VI.) liga, 27. forduló: Háromesélyessé vált a bajnoki címért folytatott versenyfutás

Meglepetésre véget ért a végéhez közeledő bajnoki idényben vendéglátóként veretlen kisudvarnokiak parádés szériája, a listavezető hazai pályán szenvedett osztálykülönbségű vereséget (0:4) a balonyiaktól.

A csilizköziek mezében László Attila triplázott. A kisudvarnokiak kudarcának, valamint a bakaiak és a balonyiak győzelmének köszönhetően háromesélyessé vált a bajnoki címért folytatott versenyfutás. Emberhátrányban értékes győzelmet arattak a sereghajtó csákányiak, akik már a 6. percben tíz főre fogyatkoztak. Egyébként a csákányi futballpályán a vendég felsőpatonyiak futballistája, Kázmér László került rivaldafénybe. Előbb a 7. percben nem értékesítette a vendégek javára megítélt büntetőt, majd a 28. percben öngólt vétett. Az első félóra végén pedig ő szerezte a felsőpatonyiak becsületgólját.

Csákány–Felsőpatony 2:1 (2:1), g.: Chamilla (19.), Kázmér (28. – öngól), ill. Kázmér (30.).

Nagyudvarnok–Szentmihályfa 1:0 (0:0), g.: Egri (67. –11-esből,).

Izsap–Pozsonyeperjes 1:5 (1:2), g.: Szabó Richárd (15.), ill. Rácz (28.), Bíró (33.), Karácsony (48.), Király (83.), Tomaček (90.).

Kisudvarnok–Balony 0:4 (0:0), g.: László (50., 79., 85.), Belucz (85.).

Baka–Diósförgepatony 3:0 (1:0), g.: Patasi (37.), Mészáros (51.), Matus (68.).

Felbár–Egyházgelle 4:3 (3:1), g.: Farkas (28.), Grünfeld (36.), Halász (39., 88.), ill. Csölle (12.), Puha Imre (46.), Szerda (65.).

Ekecs-Apácaszakállas–Nagypaka 4:0 (0:0), g.: Torma (56. –11-esből, 74., 80.), Károlyi (85.).

Hegyéte–Nyékvárkony 1:2 (1:0), g.: Ivicze (6.), ill. Kósa Dávid (47.), Németh (78.).