DS VII. liga, 30. forduló: Gólzáporos győzelmükkel egyben bajnoki címnek is örültek a nagyudvarnokiak

1

A nagyudvarnoki bajnokcsapat (Fotó: Lelkes Szabolcs)

Szombaton teljes forduló zajlott a dunaszerdahelyi területi bajnokság VII. ligájában.

Az idényzárón éltek a lehetőséggel, taroltak a bajnoki cím sorsát végérvényesen eldöntő mérkőzésen a nagyudvarnokiak, akik gólzáporos győzelmükkel biztosították be elsőségüket. Az új idényben immár két udvarnoki alakulat, a Kisudvarnok mellett a szomszédos Nagyudvarnok csatázik majd a pontokért az AG Sport Ligában.

A gólokban bővelkedő 30. fordulóban egyébként hét összecsapáson összesen 44 találat került a krónikába! A legtöbb találatnak, szám szerint tíznek, Felbáron tapsoltak a futballhívek. Regyük hozzá: avendég alistáliak csupán tíz emberrel játszottak. A nagyudvarnoki Lavu László (egy félidő leforgása alatt), a somorjai Grünfeld Nicolas pedig a kilencven perc alatt négyszer talált az ellenfél kapujába.

Csilizradvány–Csallóköztárnok 2:1 (2:1), g.: Bartalos Dávid (7.), Bartalos Attila (35. – 11-esből), ill. Vass (29.).

Somorja B–Csilizpatas 6:3 (1:2), g.: Grünfeld (45., 50., 56., 80.), Bugár (70.), Nagy (78.), ill. Szabó (10.), Pavlovič (16.), Takács (66.).

Vásárút–Béke 6:1 (3:1), g.: Szabó (4.), Ollári (11. – 11-esből), Kovács (17., 55., 57., 65.), ill. Farkaš (7.).

Sárrét–Nagyszarva 1:2 (0:2), g.: Bleho (75.), ill. Vas (40.), Derzsi (43.).

Padány–Nagypaka 1:3 (0:1), g.: Dávid (67. – 11-esből), ill. Študent (25.), Andrássy (69.), Santai (87.).

Nagyudvarnok–Patonyrét 8:0 (2:0), g.: Losonszki (3.), Szigeti (32.), Lavu László (49., 53., 58., 72.), Harsányi (55.), Bögi (87.).

Felbár–Alistál 9:1 (3:0), g.: Sághy (12., 59., 88.), Takács (34., 61.), Závodszký (40, 64., 90.), Halász (51.), ill. Baranovics (50.).

Szabadnapos: Nyékvárkony.