Hétvége az ififociban: Szombaton DAC–Ružomberok

A 10. forduló mérkőzéseivel folytatódnak a 2017/2018. évi labdarúgó-bajnokságok az ifjúsági kategóriákban.

Az országos élvonalban a dunaszerdahelyi DAC a rózsahegyieket fogadja az Akadémia pályáján.

A II. ligában a bősiek a puhóiakat látják vendégül, az újváriak a dévényújfaluiakat, a komáromiak az aranyosmarótiakat.

Egy osztállyal lejjebb a kör fókuszában a Felsőszeli–Galánta derbi áll. Szurkolóik kötelezető győzelmet várnak a listavezető somorjaiaktól.

A IV. liga slágerének az Udvard–Tardoskedd járási rangadó számít.

A legalacsonyabb szintű kerületi versenyben a két felső-csallóközi csapat, a Lég, ill. a Nagymagyar összecsapása mutatkozik érdekesnek.

 

Párosítások:

I. liga, U19:

Október 14., szombat, 11:00   FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY–Ružomberok.

 

II. liga, U19:

Október 14., szombat, 10:00 BŐS–MŠK Púchov, MFK Skalica–FC Petržalka, MFK Topvar Topoľčany–FK Spartak Bánovce nad Bebravou, FK Inter Bratislava–FC Baník Prievidza, FK Lokomotíva Trnava–Spartak Myjava.

Október 15., vasárnap, 10:00 ŠK Žolík–FKM Karlova Ves Bratislava, ÉRSEKÚJVÁR–Lokomotíva Devínska Nová Ves, FK Dubnica nad Váhom–MŠK Považská Bystrica, KFC KOMÁROM–FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble.

 

III. liga, nyugati csoport, U19:

Október 14., szombat, 10:00 MFK Nová Dubnica–AFC Nové Mesto nad Váhom, FELSŐSZELI–GALÁNTA, FK Krakovany–ŠK Bratislava 1928/Jaslovské Bohunice, SZERED–ŠK Šurany, ČFK Nitra–PFK Piešťany.

Október 15., vasárnap, 10:00 VÁGSELLYE–FC Slovan Hlohovec, LÉVA–TJ Slovan Brvnište, STK 1914 SOMORJA Fluminense–FK Tempo Partizánske.

 

IV. liga, délkeleti csoport, U19:

Október 14., szombat, 10:30 Udvard–Tardoskedd; 11:00 GÚTA–NÁDSZEG; 14:30 ŠK Nevidzany–Nyitraivánka, NAGYFÖDÉMES–Zselíz, FK Jur nad Hronom–ILLÉSHÁZA, FK TJ Lokomotíva Kozárovce–Taksony. (Nagymegyer–Párkány 2:3 – október 12-én játszották.)

Október 15., vasárnap, 11:30 MARCELHÁZA–ŠK Podlužany.

 

V. liga, déli csoport, U19:

Október 14., szombat, 10:00 LÉG–NAGYMAGYAR; 12:00 DSC DIÓSPATONY–NAGYMÁCSÉD; 14:00 EGYHÁZKARCSA–VÁGA; 14:30 BALONY–SOPORNYA, SZAP/NYÁRAD–VÁGPATTA.

(lel)