II. LIGA, Nyugati csoport, 14. forduló: Döntetleneztek, immár 382 perce gólképtelenek a somorjaiak

Három vereség után hazai pályán csupán döntetleneztek a somorjaiak a zsolnai MŠK-fakó elleni vasárnapi összecsapáson.

Említést érdemel, hogy brazil légiósokat felvonultató csallóköziek immár 382 perce nem találtak a hálóba. Az éllovas szakolcaiak mezében első gólját pródukálta Szőcs László, aki korábban a nagymegyeriek és a bősiek mezét is viselte. A fordulót hétfőn a Slovan és a Trnava B csapatának erőpróbája zárja.

ŠK Svätý Jur–FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:3 (0:2), g.: Pelegríni (13.), Frimmel (40. – 11-esből), Nurkovics (54.).

FK Dukla Banská Bystrica–ŠKF Sereď 0:1 (0:0), g.: Cserednyicsenko (90.).

MFK Skalica–FC Nitra 4:2 (3:2), g.: Szőcs (16.), Šebesta (27., 87.), Milunovics (30. – 11-esből), ill. Šimončič (38.), Ivančík (44.).

AFC Nové Mesto nad Váhom–MŠK Fomat Martin 1:0 (1:0), g.: L. Šebek (15.).

FC STK 1914 Somorja–MŠK Žilina B 0:0.

Hétfőn játsszák: FC Spartak Trnava B–ŠK Slovan Bratislava B.

1. Skalica x14 x 8 x 4 x 2 x 25:7 x 28

2. Sereď x 14 x 8 x 3 x 3 x 33:18 x 27

3. FC Nitra x 14 x 8 x 1 x 5 x 30:19 x 25

4. Sp. Trnava B x 13 x 7 x 4 x 2 x 23:17 x 25

5. Somorja x 14 x 7 x 4 x 3 x 19:13 x 25