La Liga - Fordulatos meccsen nyert a Real Madrid (Videó)

1

Marco Asensio két gólt is szerzett (Fotó: AP/TASR)

A címvédő Real Madrid 5-3-ra győzött a Real Betis otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A 11. percben Marco Asensio a Bajnokok Ligájában is címvédő fővárosiaknak szerzett vezetést, de Aissa Mandi találata és Nacho öngólja jóvoltából a szünetben már a sevillai együttes vezetett.

A második félidő közepére Sergio Ramos, Marco Asensio és Cristiano Ronaldo góljai révén eldőlt a találkozó, de a hajrában Sergio Leon, illetve Karim Benzema is betalált.

A statisztika szerint a Betis húsz, a Real Madrid viszont csak 12 kapura lövéssel kísérletezett, a kaput eltaláló lövések aránya viszont 9-5 volt a vendégek javára.

La Liga, 24. forduló:

Real Betis-Real Madrid 3-5 (2-1)

korábban:

Espanyol-Villarreal 1-1 (0-1)
Atlético Madrid-Athletic Bilbao 2-0 (0-0)

20. Málaga 24 15-38 13

A 16. fordulóból elhalasztott Leganés-Real Madrid mérkőzést jövő szerdán 18.45-től játsszák.