Nagymegyeri győzelem, a DAC-fakó Kontár Zoltán nélkül fejezte be a csallóköziek rangadóját

A tizenkilenc csapatra való tekintettel hétközi fordulót rendeznek a nyugat-szlovákiai Tipos III. ligában.

Szerdán két mérkőzést játszottak, köztük a forduló slágerét, a Nagymegyer–DAC B összecsapást. A hazaiak Pisár duplájával 2:0 arányban győzték le a DAC-fakót, s a csallóközi régióderbin produkált győzelmükkel kiengesztelték szurkolóikat a komáromi zakóért. A sárga-kékek új szerzeménye, Kontár Zoltán piros lappal debütált DAC-mezben, a 74 percben ugyanis kiállította őt a játékvezető.

A másik párharcon nagyölvedi siker került a jegyzőkönyvbe.

NYUGAT-SZLOVÁKIA, 17. forduló – szerdán játszották:

H. Nitra–Nagyölved 1:3 (1:2), g.: Spevár (40.), ill. Cingel (12.), Kosák (18.), Predajniansky (51.).

Nagymegyer–DAC B 2:0 (2:0), g.: Pisár (14. – 11-esből, 38.).

10.30: Horses–Vágsellye (Španka – nagyfödémesi futballpálya);

16.00: Galánta–Topoľčany (Šima), Érsekújvár–Negyed (Papuča), ViOn Zl. Moravce-Vráble B–Šurany (Bezák – Vráble), L. Rovne–Bős (Matulová), Nemšová–Púchov (Valentová), Dubnica n/V.–Beluša (Fehér).

Szabadnapos: KFC Komárom.