Ne maradj le semmiről! Íme a foci-vb menetrendje

Az egy hónap múlva, június 14-én kezdődő XXI., oroszországi labdarúgó-világbajnokság csoportokra bontott menetrendje magyar idő szerint:

Ne maradj le semmiről! Íme a foci-vb menetrendje
Fotó: TASR/AP

A csoport:
június 14., csütörtök: Oroszország - Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
június 15., péntek: Egyiptom-Uruguay, Jekatyerinburg 14.00
június 19., kedd: Oroszország-Egyiptom, Szentpétervár 20.00
június 20., szerda: Uruguay - Szaúd-Arábia, Rosztov 17.00
június 25., hétfő: Uruguay-Oroszország, Szamara 16.00
június 25., hétfő: Szaúd-Arábia - Egyiptom, Volgográd 16.00

    B csoport:
június 15., péntek: Marokkó-Irán, Szentpétervár 17.00
június 15., péntek: Portugália-Spanyolország, Szocsi 20.00
június 20., szerda: Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 14.00
június 20., szerda: Irán-Spanyolország, Kazany 20.00
június 25., hétfő: Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 20.00
június 25., hétfő: Irán-Portugália, Szaranszk 20.00

    C csoport:
június 16., szombat: Franciaország-Ausztrália, Kazany 12.00
június 16., szombat: Peru-Dánia, Szaranszk 18.00
június 21., csütörtök: Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 14.00
június 21., csütörtök: Dánia-Ausztrália, Szamara 17.00
június 26., kedd: Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
június 26., kedd: Ausztrália-Peru, Szocsi 16.00

    D csoport:
június 16., szombat: Argentína-Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 15.00
június 16., szombat: Horvátország-Nigéria, Kalinyingrád 21.00
június 21., csütörtök: Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 20.00
június 22., péntek: Nigéria-Izland, Volgográd 17.00
június 26., kedd: Izland-Horvátország, Rosztov 20.00
június 26., kedd: Nigéria-Argentína, Szentpétervár 20.00

    E csoport:
június 17., vasárnap: Costa Rica-Szerbia, Szamara 14.00
június 17., vasárnap: Brazília-Svájc, Rosztov 20.00
június 22., péntek: Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 14.00
június 22., péntek: Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 20.00
június 27., szerda: Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00
június 27., szerda: Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 20.00    

    F csoport:
június 17., vasárnap: Németország-Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00
június 18., hétfő: Svédország-Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 14.00
június 23., szombat: Németország-Svédország, Szocsi 17.00
június 23., szombat: Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 20.00
június 27., szerda: Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 16.00
június 27., szerda: Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 16.00

    G csoport:
június 18., hétfő: Belgium-Panama, Szocsi 17.00
június 18., hétfő: Tunézia-Anglia, Volgográd 20.00
június 23., szombat: Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00
június 24., vasárnap: Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 14.00
június 28., csütörtök: Anglia-Belgium, Kalinyingrád 20.00
június 28., csütörtök: Panama-Tunézia, Szaranszk 20.00

    H csoport:
június 19., kedd: Lengyelország-Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00
június 19., kedd: Kolumbia-Japán, Szaranszk 17.00
június 24., vasárnap: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 17.00
június 24., vasárnap: Lengyelország-Kolumbia, Kazany 20.00
június 28., csütörtök: Szenegál-Kolumbia, Szamara 16.00
június 28., csütörtök: Japán-Lengyelország, Volgográd 16.00

    nyolcaddöntő:
    június 30., szombat:
C1-D2, Kazany 16.00
A1-B2, Szocsi 20.00
    július 1., vasárnap:
B1-A2, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00
D1-C2, Nyizsnyij Novgorod 20.00
    július 2., hétfő:
E1-F2, Szamara 16.00
G1-H2, Rosztov 20.00
    július 3., kedd.:
F1-E2, Szentpétervár 16.00
H1-G2, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00

    negyeddöntő:
    július 6., péntek:
A1/B2 - C1/D2, Nyizsnyij Novgorod 16.00 (1.)
E1/F2 - G1/H2, Kazany 20.00 (2.)
    július 7., szombat:
F1/E2 - H1/G2, Szamara 16.00 (3.)
B1/A2 - D1/C2, Szocsi 20.00 (4.)

    elődöntő:
    július 10., kedd:
1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Szentpétervár 20.00
    július 11., szerda:
4. negyeddöntő győztese - 3. negyeddöntő győztese, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 20.00

    a 3. helyért:
    július 14., szombat:
az elődöntő vesztesei, Szentpétervár 16.00

    döntő:
    július 15., vasárnap:
az elődöntő győztesei, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00