Nyugat-szlovákiai III. liga, 19. (pótolt) forduló: Nagy csatában győzött a Parkerdei stadionban a DAC-fakó

Szerdán a kedvezőtlen időjárási és a rossz talajviszonyok miatt elhalasztott 19. fordulót pótolták a nyugat-szlovákiai Tipos III. ligában.

A forduló slágere (Bős–DAC B) a bősi Parkerdei stadionban zajlott. A csallóközi riválisok csatáját Almási László 44. Percben szerzett találatával a DAC-fakó nyerte. A hazaiak megilletődötten kezdtek, de a második játékrészben közel álltak az egyenlítéshez. A sárga-kékek kapusa, Jedlička azonban remekelt és a vendégek visszavágtak az őszi vereségért. Egyébként a hosszabbításban piroslott a Parkerdei stadionban, a hazaiak csatárát, Lengyel Lászlót ugyanis kiállította a játékvezető. A galántaiak Marek Pecho triplájával két vállra fektették a sereghajtót. Otthon tartották a pontokat a vágsellyeiek és az érsekújváriak, hazai pályán ikszeltek a nagyölvediek.

Eredmények:

Bős–DAC B 0:1 (0:1), g.: Almási (44.).

Vágsellye–Bánovce n/B. 2:0 (0:0), g.: Sekulic´(52.), Ninkovic´(88.).

Topoľčany–Galánta 1:3 (0:3), g.: Mohamed Rama Salim (50.), ill. Pecho (11., 33., 44.).

Érsekújvár–Nemšová 1:0 (1:0), g.: Patrick Kingambo Body (5.).

Púchov–Dubnica 1:2 (1:1), g.: Štefánek (11. – öngól), ill. Čurik (10.), Horecký (89.).

Sp. Trnava B–Prievidza 4:1 (0:0), g.: Kubilay Türk Yilmaz (53., 79.), Janso (54.), Bogdanovski (81.), ill. Šlabjar (76.).

Led. Rovne–FC Nitra B 2:0 (1:0), g.: Náther (30.), Prekop (75.).

FC ViOn Zl. Moravce – Vráble B–Borčice 0:0.

Nagyölved–Beluša 2:2 (0:2), g.: Valenta (60. – 11-esből), Semenyiuk (63.), ill. Gajdošík (2.), Novisedlák (11.).