Nyugat-szlovákiai III. liga, 4. forduló: Az utolsó percben kapott góllal vesztettek a bősiek

Ízlett a Topvar a nagymegyerieknek, a Dušan Radolský által irányított termálosok Nagytapolcsányból három ponttal tértek haza.

Csupán döntetlenezett a DAC-fakó a máriatölgyesiekkel. Szombaton a galántaiak a bányászok elleni idegenbeli összecsapáson is megőrizték veretlenségüket, a hajrában csikarták ki a győzelmet a brazilokkal felálló somorjaiak. A bősieket a 90. percben küldték padlóra a verebélyiek. Vendégként megszerezték első győzelmüket az új idényben a komáromiak.

Somorja–Negyed 1:0 (0:0), Kuba (85.).

Horná Nitra–Galánta 0:0.

Púchov–Érsekújvár 3:2 (2:1), g.: Pastorek (9.), Pilát (18., 64.), ill. Švajda (35.), Košút (66.).

DAC B–Dubnica n/V. 1:1 (0:1), g.: Nguekam (70.), ill. Púpala (13.)

Topoľčany–Nagymegyer 0:2 (0:1), g.: Obert (45.), Čtvrtníček (48.).

Led. Rovne–KFC Komárom 0:2 (0:0), g.: Kuruc (51.) Szórád (52.).

Nemšová–Nagyölved 3:2 (3:2), g.: Holúbek (10.), Holiš (20.), Bala (24.), ill. Predajniansky (14.), Varga (27.).

Vráble–Bős 1:0 (0:0), g.: Fekiač (90.).

Trnava C–Palárikovo 4:0 (2:0), g.: Vido (42.), Hlavna (44. – 11-esből), Herák (56.)

1. Nagymegyer 5 4 1 0 13:2 13

2. Nemšová 5 4 1 0 9:3 13

3. Púchov 5 4 0 1 12:4 12

4. Horná Nitra 5 3 2 0 8:1 11

5. Somorja 5 3 1 1 6:3 10

6. DAC B 5 2 3 0 9:4 9

7. Galánta 5 2 3 0 7:5 9

8. Trnava C 5 2 0 3 12:7 6