Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 11. forduló: Kétgólos hátrányból fordítottak, győztek a hodosiak

1

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Az első félóra letelte után 2:0 arányban vezettek a párkányiak Hodosban, de a csallóköziek fordítottak és 4:2 arányban győztek.

Szentpéteren pontosztozkodással ért véget az élcsapatok párbaja, a döntetlenből a nevető harmadik, azaz a Nagysurány húzott hasznot, ugyanis átvette a vezetést a tabellán. A végeken kullogók párbaján a nagymegyeriek diadala került a krónikába. Értékes győzelmet arattak az alsószeliek is.

Tovarníky–Hrušovany 1:1 (1:0), g.: Mrázik (39.), ill. Béger (85.).

Újlót–Negyed 3:1 (2:0), g.: Füzik (22. – 11-esből), Jurky (26., 86.), ill. Bartoš (63.).

Alsószeli–Kozárovce 3:0 (0:0), g.: Bednár (64.), Keszely (69., 80.).

Szentpéter–Garamkálna 1:1 (0:0), g.: Kianek (59.), ill. Vida (88.).

Hodos–Párkány 4:2 (1:2), g.: Belkovics (34., 75.), Pidrucsnij (58.), Baka (80. – öngól), ill. Tóth (15.), Molnár Péter (32.).

Šurany–Gúta 2:1 (2:0), g.: Janák (13.), Gábriš (29.), ill. Magyar (73.).

Horné Obdokovce–Ímely 2:1 (1:0), g.: Fekete (36.), Vaňo (48.), ill. Oršolík (51.).

Čeľadice–Nagymegyer 1:2 (1:0), g.: Plešivka (30.), ill. Zvoncsár (73.), Milinkovic (78.).