Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 19. forduló: A párkányi Molnár Péter triplája

5

A fehér mezes hodosiak otthon tartották a húsvéti pontokat (Lelkes Vince felvételei)

A párkányiak mezében a gútaiak elleni győztes (3:0) meccsen Molnár Péter triplázott.

Nagysurányban kitömték a negyedieket, akik emberhátrányban fejezték be a találkozót. Vendéglátóként buktak a szentpéteriek, akiktől a sereghajtó távozott három ponttal. Nagysurányi diadaluk után a műtétre szorult szerb kapusuk, Kosztics, valamint az eltiltással sújtott Trajcsik nélkül játszó hodosiak biztos győzelmet produkáltak, ezúttal hazai környezetben. Vendéglátóként szenvedtek vereséget az alsószeliek, a nagymegyeriek párharca pedig elmaradt.

Šurany–Negyed 5:0 (3:0), g.: Vašek (10.), Janák (13.), Procházka (40.), Halás (49.), Brath (53.).

Szentpéter–Čeľadice 1:2 (0:1), g.: Kianek (89. – 11-esből), ill. Koprda (23.), Klučár (80.).

Garamkálna–Ímely 3:1 (2:0), g.: Pánik (32., 75.), Chmelo (42.), ill. Kender (55.).

Párkány–Gúta 3:0 (1:0), g.: Molnár Péter (22., 54., 82.).

Hodos–H. Obdokovce 3:0 (1:0), g.: Gőgh (27. – 11-esből), Nagy (49.), Belkovics (75.).

Alsószeli–Tovarníky 1:3 (0:1), g.: Prístavok (72.), ill. Rusňák (2.), Candrák (52.), Milic´(58.).

Újlót–Hrušovany 0:2 (0:1), g.: Rusinko (22.), Kochan (56.).

A Kozárovce–Nagymegyer mérkőzés elmaradt.