Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 20. forduló: Ezúttal vendégként brillíroztak a hodosiak

1

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Kiütötték soros ellenfelüket, idegenbeli 5:0-s sikerüket követően már a 2. helyre jöttek fel a tabellán az újonc hodosiak.

Mezükben az elnyűhetetlen Gőgh Árpád duplázott. Az éllovas garamkálnaiak Gútán raboltak három pontot. Kétgólos hátrányból fordítva ikszeltek az ímelyiek. Döntetlennel zárult a negyediek és a párkányiak erőpróbája. Hazai pályán buktak a nagymegyeriek, vendégként osztálykülönbségű vereséget szenvedtek a szentpéteriek.

Eredmények:

Gúta–Garamkálna 0:1 (0:0), g.: Pánik (54. – 11-esből).

Nagymegyer–Újlót 0:1 (0:0), g.: Ivan (60.).

Hrušovany–Alsószeli 3:1 (1:0), g.: Béger (31., 61.), Barta (77.), ill. Bednár (60.).

Tovarníky–Szentpéter 4:0 (0:0), g.: Rusňák (49.), Vladimír Candrák (58.), Adrián Candrák (75.), Lacika (85.).

Negyed–Párkány 2:2 (2:1), g.: Kunovský (18.), Szőcs (38. – 11-esből), ill. Molnár Péter (6.), Tóth (69.).

Ímely–Kozárovce 3:3 (0:2), g.: Hübsch (65.), Straňák (66.), Máté (84.), ill. Švec (2.), Londák (6.), Ďurina (71.).

Čeľadice–Hodos 0:5 (0:4), g.: Mukalenga (7.), Gnyp (16.), Gőgh (38. – 11-esből, 64.), Belkovics (42.).

Horné Obdokovce–Šurany 3:0 (2:0), g.: Balážik (17. – 11-esből), Martonka (45.), Vaňo (88.).