Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 25. forduló: A 90. percben Belkovics biztosította be a hodosiak győzelmét

1

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

Érdekesen alakult a hodosiak és a gútaiak párharca.

A Vág-partiak már az 1. percben vezetést szereztek, a hodosiak azonban egyenlítettek, s a 3 pontot érő találatukat, csapatkapitányuk, Belkovics László a 90. percben szerezte. Egyébként a rutinos Gőgh Árpád kihagyta a büntetőt. Kétgólos hátrányból fordítottak a szentpéteriek a párkányiak elleni bajnokin. A győzelmet jelentő gólt a 90. percben Lakatoš 11-esből szerezte. Értékes pontot zsákmányoltak a nagymegyeriek és a negyediek.

Tovarníky–Negyed 0:0.

Čeľadice–Hrušovany 2:6 (1:1), g.: Melo (21.), Farkaš (85.), ill. Béger (8., 55., 84.), Poluch (62., 69.), Soboňa (77.).

Horné Obdokovce–Nagymegyer 2:2 (0:1), g.: Zsebi (49., 74.), ill. Pisár (6. – 11-esből), Nguyen Cong (59.),.

Šurany–Ímely 0:1 (0:0), g.: Gál (79.).

Hodos–Gúta 2:1 (0:1), g.: Hrazdílek (51.), Belkovics (90.), ill. Kókai (1.).

Szentpéter–Párkány 3:2 (1:2), g.: Németh (30., 56.), Lakatoš (90. – 11-esből), ill. Varga (9.), Balog (12.).

Alsószeli–Garamkálna 2:3 (0:2), g.: Keszely (53. – 11-esből), Bednár (59.), ill. Kalman (5., 51.), Chmelo (45.).

Újlót–Kozárovce 3:2 (2:2), g.: Szolnoki (23.), Endrődy (32.), Jurky (76.), ill. Londák (10.), Ďurovič (37.).