Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 26. forduló: A második félidőben hétszer rezdült az alsószeliek hálója

1

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A listavezető Garamkálna játék nélkül gyarapította gyűjteményét, a szentpéteriek ugyanis nem utaztak el a mérkőzésre.

Párkányban ikszeltek a hodosiak, fontos győzelmet arattak a bennmaradásért küzdő nagymegyeriek. Vendéglátóként döntetleneztek a gútaiak. Egy félidő alatt hétszer rezdült az alsószeliek hálója. Ímelyen az utolsó percben egyenlítettek a vendégek.

Eredmények:

Garamkálna–Szentpéter 3:0 (játék nélkül) – a vendégek nem utaztak el a mérkőzésre.

Párkány–Hodos 0:0.

Gúta–Šurany 2:2 (1:2), g.: ifj. Renczés G. (13., 65.), ill. Fehervári (16.), Janák (20.).

Nagymegyer–Čeľadice 2:0 (0:0), g.: Pőthe (53.), Mészáros (66.).

Hrušovany–Tovarníky 3:3 (2:2), g.: Béger (9.), Jankovič (31.), Pavlovič (57.), ill. Mrázik (8.), Candrák (26. – 11-esből), Schwarz (80.).

Negyed–Újlót 3:0 (1:0), g.: Kunovský (31.), Chalány (49., 73.).

Kozárovce–Alsószeli 7:0 (0:0), g.: Bíňovský (46., 70.), Ďurovič (51.), M. Lenard (60.), Londák (62.), Demian (67.), B. Lenard (75.).

Ímely–Horné Obdokovce 3:3 (1:1), g.: Gajdoš (14.), Kender (74., 74.), ill. Vaňo (37.), Balážik (71. – 11-esből), Kupec (90.).