Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 27. forduló: Két év után újra hodosi vereség a hazai bajnokin (FOTÓK)

A forduló slágerét az éllovas garamkálnaiak nyerték, akik Hodosban, ráadásul búcsúvasárnap elszomorították a hazaiakat.

A vendéglátók csapatkapitánya, Belkovics László a mérkőzés 9. percében nem értékesítette a büntetőt. Egyébként ezzel véget ért a hodosiak közel két éve tartó hazai bajnoki veretlenségi szériája. Tovarníkyban nem termett babér a bennmaradásért küzdő nagymegyerieknek, ugyancsak vendégként buktak a negyediek. A végeken kullogó alsószeliek viszont értékes három ponttal gyarapították gyűjteményüket. A hodosiakhoz hasonlóan a nagymegyeriek, a gútaiak, a párkányiak, az újlótiak és a szentpéteriek is gólképtelek voltak.

Eredmények:

Hrušovany–Negyed 4:1 (3:1), g.: Pavlovič (2.), Sliž (35.), Poluch (42. – 11-esből), Béger (59.), ill. Kunovský (16.).

Tovarníky–Nagymegyer 3:0 (1:0), g.: A. Candrák (5., 60.), V. Candrák (47.).

Čeľadice–Ímely 2:3 (1:2), g.: Koprda (21.), Ďuriš (89.), ill. Gajdoš (6.), Gál (18.), Oršolík (70.).

H. Obdokovce–Gúta 2:0 (2:0), g.: Zsebi (17. – 11-esből), Košlab (40.).

Šurany–Párkány 3:0 (0:0), g.: Fehervari (58. – 11-esből, 81.), Janák (74.).

Hodos–Garamkálna 0:2 (0:1), g.: Vida (31.), Kalman (80.).

Szentpéter–Kozárovce 0:2 (0:2), g.: Biňovský (2.), Lenard (26.).

Alsószeli–Újlót 1:0 (1:0), g.: Keszely (45.).