Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 6. forduló: Szentpéter az új listavezető

1

Illusztrációs felvétel

Vendégként döntetleneztek, s a párkányiak vereségéből hasznot húztak a szentpéteriek.

Hazai pályán buktak a párkányiak és a nagymegyeriek. A termálosok büntetőt is hibáztak. Vezettek, de pont nélkül tértek haza a hodosiak Tovarníkyból. Ősszel másodízben győztek a gútaiak. Kezdenek belelendülni a negyediek. Két helyszínen a rossz pályaviszonyok miatt elmaradt a mérkőzés

Eredmények:

Tovarníky–Hodos 2:1 (2:1), g.: Bulák (40.), Rusňák (42.), ill. Bognár (10.).

Hrušovany–Szentpéter 1:1 (1:1), g.: Krško (45.), ill. Kianek (34.).

Nagymegyer–Alsószeli 0:4 (0:2), g.: Bednár (15.,66.), Nagy (21.), Freňák (70.).

Gúta–Kozárovce 3:0 (1:0), g.: Kókai (25.), Cingel (51., 70.).

Párkány–Garamkálna 0:3 (0:3), g.: Pánik (6., 37., 38.).

Negyed–Horné Obdokovce 4:1 (3:0), g.: Obassi Fritz Ambassa (20.), Mehdi-Karim Guemache (26.), Szőcs (37. – 11-esből, 69.), ill. M. Balážik (85. – 11-esből).