Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 31. forduló: Kétgólos vezetésből ikszeltek a nagymegyeriek

A végéhez közeledő idény legsúlyosabb vereségét szenvedték el a bősiek a bentmaradásért küzdő érsekújváriak otthonában.

A nagymegyeriek a 80. percben még 2:0-ra vezettek, de a puhóiak jól hajráztak és pontot raboltak a termálosok otthonában. Máriatölgyesen csupán döntetlenre futotta az éllovas komáromiak erejéből. Hazai pályán ikszeltek a galántaiak, vendégként raboltak három pontot a nagyölvediek. A kiesőjelöltek nagysurányi rangadóján súlyos vereséggel zártak a negyediek.

Eredmények:

Érsekújvár–Bős 5:0 (2:0), g.: Matics (6.), Švajda (30., 61.), Kráľ (74.,), Tawanda Tapiwa Muchaya (78.).

Nagymegyer–Púchov 2:2 (1:0), g.: Bombicz (33. – 11-esből), Tóth (52.), ill. Pilát (81.), Gajdošík (88.).

Dubnica n/V.–KFC Komárom 0:0.

Horná Nitra–Nemšová 3:3 (1:0), g.: Kopál (21.), Babašta (86.), Turančík (87.), ill. Beňo (48.), Čatakovič (63.), Usman Adekunle Issa (77.).

Horses–Beluša 6:0 (2:0), Olej (12.), Oravec (30.), Mrocek (46.), Halás (56., 76.), Líška (87.).

Galánta–Led. Rovne 0:0.

FC Vion Zl. Moravce-Vráble B–Nagyölved 0:1 (0:1), g.: Hlaváčik (11.).

Šurany–Negyed 6:1 (3:1), g.: Kacír (8., 32.), Hrebík (19.), Blaho (50.), Dudáš (59.), Bencsík (62.), ill. Nikolics (45.).

A Vágsellye–DAC B mérkőzést május 31-én játsszák.

Szabadnapos: Topoľčany.

1. KFC Komárom x 32 x 21 x 8 x 3 x 70:26 x 71

2. Led. Rovne x 32 x 18 x 8 x 6 x 59:31 x 62

3. Púchov x 32 x 16 x 10 x 6 x 52:26 x 58

4. DAC B x 32 x 14 x 9 x 9 x 50:31 x 51

5. ViOn Zl. Moravce B x 32 x 14 x 8 x 10 x 48:37 x 50

6. Dubnica n/V. 32 x 14 x 7 x 11 x 45:38 x 49

7. Beluša x 32 x 14 x 7 x 11 x 40:44 x 49