Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 5. forduló: Már az 1. percben „beállt” a végeredmény a csallóközi régióderbin

1

Kattints a fotóra, képgaléria nyílik! (Fotók: Cséfalvay András)

A szomszédvárak párbaján, a Nyékvárkonyban zajló DAC B–Bős csallóközi régióderbin már az 1. percben „beállt” a végeredmény, Černák gólja három pont ért a sárga-kékeknek.

Nagyölveden győzelemmel debütált a KFC kispadján a komáromiak új vezetőedzője, Richard Matovič. A Nagyfödémesen otthonra lelt Horses elleni idegenbeli sikerüknek köszönhetően gyarapították gyűjteményüket a galántaiak. A DAC-fakó elleni győzelmük után az érsekújváriakat is 2:0-ra verték a nagymegyeriek. Vendéglátóként buktak a negyediek, ikszeltek a vágsellyeiek.

Vágsellye–Lednické Rovne 1:1 (0:1), g.: Kochan (71.), ill. Tomana (27.).

Nagymegyer–Érsekújvár 2:0 (2:0), g.: Kalmár (30.), Szőcs (43.).

Horses–Galánta 1:2 (1:1), g.: Polák (5.), ill.Winkler (12.), Kočiš (86.).

Šurany–Nemšová 3:4 (1:3), g.: Schroner (29.), Janák (47., 71.), ill. Slávik (8. 25., 38.), Diks (70.).

DAC B–Bős 1:0 (1:0), g.: Černák (1.).

Negyed–Púchov 1:2 (0:1), g.: Kingsley Iheme (85.), ill. Pilát (14.), Gajdošík (56.).

Nagyölved–KFC Komárom 1:3 (0:2), g.: Cingel (83.), ill. Faragó (3., 66.), Haša (11.).

ViOn Zl. Moravce-Vráble B–Horná Nitra 1:1 (0:1), g.: Sombat (62.), ill. Turančík (6.).

Topoľčany–Beluša 4:0 (2:0), g.: Kalisa (2.), Švajlen (8,), Militosyan (66., 72.).

Szabadnapos: Dubnica n/V.