Nyugat-szlovákiai V. liga, keleti csoport, 18. forduló: Jól hajráztak a naszvadiak

Kétgólos hátrányból mentettek pontot a naszvadiak akik a 90. percben szerezték az egyenlítő találatukat.

Az ekelieket Óbarson a 90. percben büntetőből lőtt góllal fektették két vállra a hazaiak. Értékes pontokat szereztek a bentmaradásért küzdő hetényiek.

Hetény–Podhájska 2:1 (2:0), g.: Smolka (6.), Lévai (14.), ill. Sládeček (83.).

Szalka–Marcelháza 2:2 (0:0), g.: Tóth (59.), Horňan (87. – 11-esből), ill. Németh (63.), Hegedűs (67.).

Komjatice–Ógyalla 3:0 (3:0), g.: Šulík (12.), Garay (18.), Krehák (38.).

Kmeťovo–Nagysalló 1:1 (0:1), g.: Hraška (53.), ill. Varga (9. – 11-esből).

Veľký Ďur–Zselíz 0:0.

Kozárovce–Naszvad 2:2 (2:0), g.: Lenard (6.), Ďurina (18.), ill. Benča (73.), Molnár (90.).

Zsitvabesenyő–Hontfüzesgyarmat 4:2 (2:1), g.: Krpelán (5.), Balogh (63.), Varga (74. – 11-esből), ill. Horský (28.), Pilinský (75.).

Óbars–Ekel 1:0 (0:0), g.: Falat (90. – 11-esből).

1. Kozárovce x 18 x 15 x 2 x 1 x 49:14 x 47

2. Zsitvabesenyő x 18 x 10 x 1 x 7 x 40:28 x 31

3. Szalka x 18 x 9 x 3 x 6 x 24:27 x 30

4. Ekel x 18 x 9 x 2 x 7 x 25:21 x 29

5. Marcelháza x 18 x 8 x 4 x 6 x 34:27 x 2840.), Miškovič (

6. Kmeťovo x 18 x 8 x 3 x 7 x 27:35 x 27

7. Ógyalla x 18 x 8 x 2 x 8 x 34:31 x 26