Nyugat-szlovákiai V. liga, keleti csoport, 30. forduló: Hetényen egy órányi játék után beindult a gólgyártás

1

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A nyugat-szlovákiai V. liga keleti csoportjában taroltak az idényzárón, sikerüknek is köszönhetően begyűjtötték a bajnoki címet a marcelházaiak, mezükben triplázott Sánta Attila és Kuruc Ádám.

Járási rangadót nyertek az ekeliek. Csúfos vereséggel zártak a kerületi mezőnytől búcsúzó zselíziek. Egy órányi játék után rákapcsoltak a hetényiek, akik a meccs harmadik harmadában ötször találtak ellenfelük kapujába.

Ekel–Naszvad 4:2 (2:0), g.: Hrabovský (13., 30.), Hencz (48.), Mészáros (57.), ill. Cingel (59.), Hengerics (89.).

Zsitvabesenyő–Kmeťovo 4:1 (1:1), g.: Benkó (11.), Vadkerti (76., 82.), Varga (85.), ill. Švec (35.).

Ógyalla–Ipolyság 1:1(0:1), g.: Mokráš (67.), ill. Misko (8.).

Marcelháza–Zselíz 9:0 (5:0), g.: Sánta (7., 23., 36.), Kurucz (14., 17., 71.), V. Kosťukevič (49., 54.), Németh (78.).

Hetény–Óbars 5:0 (0:0), g.: Ferenczi (61.), Lesko (69.), Nagy (79. – 11-esből), Kovács (85.), Tóth (90.).

Léva–Tardoskedd 4:0 (3:0), g.: Ferencz (15.), Švec (34., 42.), Janúrik (63.).

Udvard–Veľký Ďur 1:0 (1:0), g.: Haulík (34.).

Ipolyszalka–FK Activ Nagykeszi 4:1 (2:0), g.: Varga (16.), Király (28.), Horňan (48., 61.), ill. Turza (84.).