Premier League: A kétgólos előny sem volt elég a Liverpoolnak

1

Gerrard (jobbról) és Torres is eredményes volt

A Liverpool FC nagy meglepetésre 4-3-ra kikapott a Bournemouth otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Az első félidő közepén Sadio Mane és Divock Origi góljával két perc alatt 2-0-s előnybe kerültek a vendégek, majd a szünet után Callum Wilson büntetőből szépített (1-2).

A 64. percben a német válogatott Emre Can bombagóljával ismét kétgólos előnyben volt a Liverpool, ám Ryan Fraser és Steve Cook három percen belül egyenlített, majd Nathan Ake a 93. percben megszerezte a győztes gólt a Bournemouth számára.

A Liverpool ezt megelőzően csak egyszer, augusztus 20-án kapott ki a mostani bajnoki idényben.