Regionális ififoci: Csúf Duslo-vereség odahaza

III. liga (U19), 18. forduló: A galántaiak nyerték a somorjaiak elleni rangadót.

A mátyusföldiek a mérkőzés 82. percében büntetőből szerezték találatukat. A vágsellyeiek csupán az első félidőben tudták tartani a lépést az ŠK Bratislava 1928 alakulatával. Kikaptak a szerediek is.

EREDMÉNYEK

FC Spartak Bánovce nad Bebravou–SZERED (ŠKF Sereď) 2:1 (0:1), g.: Mášik 2 (55., 86.) – Prešnajder (10.).

ČFK Nitra–PFK Piešťany 2:3 (0:3), g.: Kováčik (48.), Barát (80.) – Gula (28.), Rusnák (30.), Chmelina (42.).

FC Slovan Hlohovec–ŠK Šurany 2:0 (0:0), g.: Masaryk (56.), Mičian (61.).

KF Krakovany–TJ Slovan Brvnište 1:0 (1:0), g.: Beran (8.).

GALÁNTA–SOMORJA 1:0 (0:0), g.: Lenárt (82. – 11 m).

VÁGSELLYE–ŠK Bratislava 1928/Jaslovské Bohunice 2:5 (1:1), g.: Keszely (3.), Laca (89.) – Rajnic (35.), Halmo (55.), Nemček (64.), Hrabovský (75.), Moravanský (79.).

FC Tempo Partizánske–AFC Nové Mesto nad Váhom 2:3 (1:1), g.. Januška 2 (45., 72. – mindkettőt tizenegyesből) – Bošanský 2 (27., 90.), Marták (59.).

1. FK Spartak Bánovce n/B x 18 x 15 x 2 x 1 x 54:27 x 47

2. SOMORJA x 18 x 12 x 3 x 3 x 77:29 x 39

3. ŠK Blava 1928 x 18 x 12 x 1 x 5 x 60:39 x 37

4. SZERED x 18 x 11 x 3 x 4 x 62:26 x 36

5. PFK Piešťany x 18 x 9 x 3 x 6 x 29:29 x 30

6. VÁGSELLYE x 18 x 9 x 1 x 8 x 45:39 x 28

7. GALÁNTA x 18 x 7 x 3 x 8 x 52:48 x 24

8. FK Tempo Partizánske x 18 x 6 x 6 x 6 x 38:39 x 24