Döntetlen játszott a szlovák labdarúgó-válogatott Norvégia ellen

1

Fotó: YouTube - Screenshot

A szlovák labdarúgó-válogatott 1:1-es döntetlent játszottak a keddi felkészülési mérkőzésen Norvégiában.

Az oslói Ullevaal stadionban a 18. perctől vezettek a hazaiak Alexander Sörloth-nak köszönhetően, de a csereként beálló Ondrej Duda a 86. percben egyenlített. A szlovákok a júniusi időszakban a San Marino (június 5.) és Wales (június 9.) elleni meccsekkel zárják a felkészülést a Eb-re.

Az ötödik egymás közötti meccsen megszületett az első döntetlen, a norvégoknak háromszor sikerült, a szlovákok mindössze egyszer nyertek 2017-ben (1:0). A szlovák válogatott legközelebb közvetlenül az Európa-bajnokság rajtja előtt Németországban méri össze erejét az EB-re való felkészülés során. Az ausztriai Wiener Neustadtban San Marinóval, Nagyszombatban Wales ellen vívják a felkészülési párharcot.