DAC - Vitális: Nyerhető meccs volt, fogalmam sincs, mi hiányzott a gólhoz

1

Fotó: Cséfalvay Á. András

A DAC középpályásának nyilatkozata a szombati DAC-Ružomberok (0:0) ligameccs után.

„A helyzetek száma és a második félidő alapján egyértelműen csalódottak vagyunk. Az ellenfélnek nem volt komolyabb lehetősége, mindössze a hozzájuk pattanó labdákból tudtak veszélyeztetni. Nyerhető meccs volt, fogalmam sincs, mi hiányzott a gólhoz. Valahogy a Ružomberok ellen mindig ez van. Az íveléseink sem jöttek be, ráadásul átlövésekből én sem voltam képes eltalálni a kaput, nem vagyok elégedett magammal. Szombaton semmi sem jött össze a gólszerzéshez. Négy mérkőzés van még hátra, pontokat kell szerezni és megelőzni a két pontra elhúzó Zsolnát a harmadik helyen. Még bármi megtörténhet, de nagyon bízom abban, hogy meglesz a dobogó” – mondta bizakodva a felsőházi rájátszás 6. fordulójában rendezett DAC-Ružomberok (0:0) bajnoki mérkőzés után Vitális Milán.