Nemzetek Ligája: A szlovák labdarúgó-válogatott döntetlent játszott a svédekkel

1

Fotó: TASR

A szlovák labdarúgó-válogatott 2:2-es döntetlent játszott Svédországgal a Nemzetek Ligája C-divíziójának harmadik mérkőzésén - írja a TASR.

A vendégek Yasin Ayari és Ken Sema góljaival vezettek a Téglamezei stadionban, de a szlovákok David Strelec két góljával egyenlítettek.

Az északi csapat az első félidőben jobban játszott, uralta a középpályát, és két góllal vezetett. A szlovákok azonban még a szünet előtt szépítettek Strelec találatával. A második félidőben javuló teljesítményüknek köszönhetően egyenlíteni tudtak, amikor ismét betalált a 23 éves csatár.

Francesco Calzona csapata a tabella második helyén maradt, ugyanúgy hét ponttal, mint az első helyezett svédek, de rosszabb gólkülönbséggel. A következő mérkőzésükön október 14-én, hétfőn 18:00 órakor Bakuban lép pályára a szlovák labdarúgó-válogatott a hazai Azerbajdzsán ellen.