Fejbe lőtte magát a férfi, de csodával határos módon túlélte a történteket
- Bulvár
1
-illusztráció- (Fotó: Unsplash)
A 30 éves Michael James Ward, a Thai-öbölben található Pattajában, egy hotelszobában befüvezve és kéjgáz használata után úgy döntött, orosz rulettezni fog. Előkapta a pisztolyát és cselekedett - a fejét eltalálta egy golyó.
Egy barátja elmesélte, hogy Michael őt is bele akarta vonni az egészbe, ő azonban féltette saját magát, és inkább nyugovóra tért – írja a 24.hu.
„Először csak azt hallottam, meghúzta a ravaszt, de a fegyver nem sült el. Ő azonban újra megpróbálta, és másodjára már egy hangos robbanás következett. Kijöttem a szobámból, és egy vértócsában találtam őt. A nevét kiabáltam, és rohantam segítséget hívni a biztonsági őrhöz” – mesélte a litván Emilijus Alichanovas.
Wardot kritikus állapotban vitték be a kórházba. Az ügyben elindult a nyomozás, ki akarják deríteni, hogy Ward hogyan jutott fegyverhez.