Kockázatosnak minősítették a vasárnapi DAC – Spartak meccset, több biztonsági intézkedést is előkészített a rendőrség

camera

1

Kockázatosnak minősítették a vasárnapi DAC – Spartak meccset, több biztonsági intézkedést is előkészített a rendőrség

Kép forrása: Facebook (Polícia SR - Trnavský kraj) 

Megosztás

A dunaszerdahelyi rendőrség több biztonsági intézkedést is előkészített a vasárnapi (május 11.) DAC - Spartak Trnava mérkőzés miatt. A szervezők a találkozót kockázatosnak minősítették – közölte a rendőrség.

„A szolgálatban nemcsak Nagyszombat megye rendőrei vesznek részt, hanem a környező megyékből is érkeznek egyenruhások. A meccsre mintegy 8500 nézőt várnak, a rendőrök megnövelt létszámban lesznek jelen a város utcáin és a stadion környékén már a délutáni óráktól kezdve” – tájékoztatott a rendőrség.

A biztonsági intézkedések a közlekedésre is hatással lesznek. A mérkőzés ideje alatt a Sport utca teljes hosszában le lesz zárva, és a trnavai szurkolók érkezésekor szükség esetén más környező utcák is ideiglenes lezárásra kerülhetnek. „A biztonsági intézkedések feloldásáról a rendőrség az aktuális helyzet alakulása alapján dönt. Kérjük mindkét csapat szurkolóit, hogy tartózkodjanak a sportszerűtlen viselkedéstől, akár a városban, akár a stadionban, és tartsák be a rendőrség utasításait” – tették hozzá.

A cikk szerzője

Ministerstvo Kultúry Slovenskej RepublikyKult MINOREU Fond Regionálneho RozvojaIntegrovaný regionálny operačný program