1

Illusztráció (Fotó: Pixabay)
Kellemetlen meglepetés érte Léván az embereket, akik a Packeta csomagautomatájába vártak rendelést.
Egy nő a közösségi hálón számolt be róla, hogy a Packeta csomagautomatájához ment, hogy átvegye a rendelését, ott viszont kellemetlen meglepetés fogadta: a csomagok ott hevertek az automata előtt a földön anélkül, hogy valaki felügyelt volna rájuk. Az embereket még inkább feldühíti, hogy fizetett csomagokról van szó.
Végül értesítették a városi rendőröket, akik begyűjtötték a csomagokat. Egy nő közölte a közösségi hálón, hogy kapcsolatba lépett a Packeta vállalattal, amely tudott az esetről. „A futár nagyon fáradt volt, mindenkitől elnézést kér” – írta a nő.
Az emberek nem győzték bírálni a vállalatot, amiért ahhoz folyamodtak, hogy csak úgy a földön hagyták az emberek csomagjait.
A vállalat a Regióny.sk érdeklődésére közölte, hogy egyéni mulasztásról van szó, az esetet pedig sajnálatosnak és nem standardnak minősíti. Miután a cég tudomást szerzett a történtekről, meghozta a szükséges intézkedéseket, a csomagokat pedig kézbesítették a megadott címekre. A Packeta biztosítja a nyilvánosságot, hogy megtesznek mindent annak érdekében, hogy hasonló eset ne fordulhasson elő a jövőben.