1

Batmanünk fénykorában
Rejtélyes milliárdos sportkocsival, pilótaengedéllyel és sötét titokkal? Nem Christian Grey volt az első - ez bizonyára nem lep meg senkit. Most az is kiderül, hogy Bruce Wayne a kötözős szexben is szexibb bárkinél.
Tudunk egy Christianről a filmvilágban, aki üzembiztosan tud szexi, titokzatos, sötét, zavarba ejtő, rejtélyes, nyomasztó, sőt, akár pszichopata is lenni. A rajongóknak ki kell ábrándulniuk, nem Christian Grey-re gondolunk, sokkal inkább hús-vér névrokonára, a tévedhetetlen színészzseni Christian Bale-re.
Így aztán nem csoda, hogy egy épp ráérő grafikus/VFX-művész, bizonyos Josh Meeter meglátta benne a lehetőséget, és összeollózta Bale Batman-figuráját A szürke ötven árnyalatával. Az eredmény? Bőven jobb, mint az eredeti. Avagy mi lett volna, ha Ana egy olyan sötét alakkal esik szerelembe, akinek a titka eggyel izgalmasabb, mint egy túlmisztifikált szexuális preferencia: magával Batmannel! Íme a Fifty Shades of Wayne.