Kapott egy gólt, de fordítani tudott a Crystal Palace az Aston Villa ellen

1

Facebook

Gyorsan hátrányba került, de fordítani tudott a Crystal Palace az Aston Villa ellen az angol labdarúgó Premier League harmadik fordulójának szombati játéknapján.

A birminghami vendégcsapat az ötödik percben jutott előnyhöz, utána azonban a londoni gárda háromszor is betalált. A fő érdem a két gólt szerző csatáré, Wilfried Zaháé, aki ugyanakkor kevéssel a második gólja előtt tizenegyest hibázott.

Az újoncok közül a Fulham házigazdaként 2-0-ra vezetett húsz perc játék után a Brentford ellen, aztán 2-2 lett, Aleksandar Mitrovic 90. percben szerzett fejesgólja azonban győzelmet hozott a hazaiaknak. Az élvonalba szintén most visszakerült Nottingham Forest az Everton vendégeként szerzett egy pontot.

A Southampton a Leicester City otthonából tért haza győzelemmel.