Állást keres? Varrónőket és minőségellenőröket felveszünk!

2017. április 28. - 09:00

Munkát keres azonnali kezdéssel? Hosszú távon szeretne dolgozni? A munkaruha gyártása terén immár több mint 50 év szakmai tapasztalattal rendelkező Dunatex a.s. Dunaszerdahelyen pályakezdő szakmunkások, gyakorlattal rendelkezők és megváltozott munkaképességgel rendelkezők jelentkezését egyaránt várja változatos varrodai munkára. Vállalatunk munka- és munkavédelmi ruházat gyártásával foglalkozik.

Álláskeresők jelentkezését várjuk a következő munkakörök betöltésére: varró/varrónő és minőségellenőr.

Elvárások:
  • jó kézügyesség
  • munkabírás, terhelhetőség
  • precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság
Előnyök:
  • hasonló munkakörben vagy területen szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • a minőségellenőri pozició esetében a varrónői végzettség vagy varrói területen szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • alkalmazotti munkaviszony
  • teljesítmény alapú bérezés
  • nyugdíjkiegészítő biztosítás munkaadói hozzájárulással (3. pillér)
  • egy műszakos munkarend
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai hátteret és a betanítást biztosítjuk

A munkakörök rövid leírása:

Varrónői munkakör:
  • munkaruhák kéziszerszámokkal vagy gépekkel történő elkészítése
  • ruházati gép kezelése
Minőségellenőri munkakör:
  • ruházati gépek és berendezések felügyelete
  • a munkafolyamatok és a kész termékek vizuális ellenőrzése
  • gyártásközi és késztermékek minőségének ellenőrzése
  • az ellenőrzések folyamatos dokumentálása
  • utómunkák elvégzése

Jelentkezni kizárólag szakmai önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével lehet.

Az önéletrajzokat személyesen, postai úton vagy az alábbi e-mail címre várjuk:

postacím:

DUNATEX a.s.

Kračanská cesta 12
Dunajská Streda
929 01

e-mail cím: alica.csicsay@dunatex.eu

(PR-cikk)