Bajnokok Ligája - Varane nem játszhat a Chelsea elleni visszavágón

2021. május 3. - 14:53 | Sport

Kisebb sérülést szenvedett, így nem játszhat a Chelsea elleni Bajnokok Ligája-elődöntő szerdai, londoni visszavágóján Raphaël Varane, a Real Madrid labdarúgója.

Fotó: YouTube -Screenshot

A spanyol klub hétfői közlése szerint a francia védő a jobb combját fájlalja a szombati, Osasuna elleni bajnoki (2-0) óta, amelyen a szünetben le is kellett őt cserélni.

Az AS című sportlap szerint Varane-nak körülbelül tíz napot kell kihagynia, így várhatóan a vasárnapi, illetve a jövő csütörtöki La Liga-meccseken sem léphet pályára a Sevilla, illetve a Granada ellen.

A francia játékos koronavírus-fertőzése miatt a Real mindkét negyeddöntős találkozóját kihagyta a BL-ben, de a Chelsea elleni múlt heti első mérkőzésen (1-1) már 90 percet játszott.

Rajta kívül Dani Carvajal és Lucas Vazquez is hiányozni fog a királyi gárdából, amely azonban várhatóan újra számíthat Ferland Mendyre és a csapatkapitány Sergio Ramosra, akik hétfőn már teljes értékű edzésmunkát végeztek.