Nyugat-szlovákiai V. liga, keleti csoport, 13. forduló: Bánkesziben már a 40. percben az öltözőbe vonultak a marcelházaiak...

Folytatódott az éllovas ímelyiek menetelése, a mezőny egyetlen veretlen alakulata biztosan vette az újabb akadályt.

A Komáromi járást képviselő kollektívák naszvadi erőpróbája pontosztozkodással fejeződött be. Ekelen is ikszeltek az ellenfelek. Négyszer iratkozott föl a góllistára Boris Bátora, a nyitranagykériek mesterlövésze. Bánkesziben idő előtt, már a 40. percben véget ért a találkozó. 1:0-s hazai vezetésnél, kapusuk kiállítása után a vendégek a játékvezető ítéletei elleni tiltakozásul az öltözőbe vonultak, s nem folytatták a játékot.

Eredmények:

Ekel–Nagysalló 1:1 (1:1), g.: Halász (43.), ill. Petráš (11.).

Naszvad–Ógyalla 0:0.

Bánov–Marcelháza 1:0, g.: Šimunek (34.) – a mérkőzés a 40. percben félbeszakadt, a vendégek az öltözőbe vonultak, nem folytatták a játékot.

Hontfüzesgyarmat–Szentpéter 2:1 (2:1), g.: Kuruc (19.), Pilinský (31.), ill. Vida (14.).

Nyitranagykér–Kozárovce 6:2 (3:0), g.: Dano (15.), Sendrei (17. – 11-esből), Bátora (34., 59., 71., 72.), ill. Lenard (67.), Malý (84. – öngól).

Ímely–Podhájska 4:0 (1:0), g.: Lovász 10., 61.), Tomáš Bacigál (55., 74.).

Dol. Ohaj–Komjatice 0:0.

Perbete–Zsitvabesenyő 1:0 (1:0), g.: Lacza (19.)

1. Ímely 12 9 3 0 31:8 30

2. Bánov 11 7 1 3 28:16 22

3. Kozárovce 12 7 1 4 32:24 22

4. Podhájska 12 7 1 4 27:29 22

5. Ógyalla 12 6 3 3 32:16 21