Bindics László: Untig elég egy magyar párt Szlovákiában!

2023. szeptember 17. - 16:39 | Belföld

Bindics Lászlót, a Magyar Fórum jelöltjét kérdeztük a kampányhajrában, hogy mik a céljai megválasztása esetén.

Bindics László: Untig elég egy magyar párt Szlovákiában!

Ön szerint mire vágynak, mit szeretnének a szlovákiai magyar választók?

A kampány idején volt szerencsém rengeteg itt élő emberrel kommunikálni. Egyet biztosra mondhatok. Egy magyar pártot akar mindenki. Magyar egységre vágynak az emberek, hogy ne kelljen több párt közül választani.

Hogy látja, ezt az áhított egységet létre lehet hozni?

Biztos vagyok benne, hogy igen.

Hogy képzeli el ezt megvalósíthatónak?Mert ugye, ahogy láthattuk, voltak próbálkozások, de kudarcba fulladtak.

Nézze, nagyon egyszerű. Azokkal, akik már 15 éve veszekednek, egymásra mutogatnak és megosztanak bennünket, nem fog soha létrejönni az egység. Közöttük olyan szembenállás és ellentétek húzódnak (volt MKP, Híd), hogy azokat lehetetlen eltörölni.

De akkor mi a megoldás?

A megoldás az, ha a fiatalokra szavazunk!!! Lépünk egyet előre és magunk mögött hagyjuk a múltat. Csak így lehet fejlődni és megteremteni a közös magyar képviseletet. Én azért fogok dolgozni a jövőben, hogy a választók akaratának eleget tegyek.

Tehát az egység megteremtése a választók kezében van?

Pontosan! Vagy a múltra és azokra adják a voksukat, akikre már többször szavaztak, de csalódniuk kellett, és ezzel elveszett a szavazatuk, vagy újat mernek és fognak választani, ezzel esélyt adva a fiataloknak és az egységnek.

A döntés az önök kezében van! Döntsenek jól. Ha a 7-es listát válásztják, akkor az egységes magyar képviselet létrehozása felé vezető utat is választják!


www.facebook.com/magyarforum.madarskeforum
www.magyarforum.sk

(Politikai hirdetés)

(PR-cikk)