Csúnya vereséget szenvedett a dunaszerdahelyi férfi kézilabdacsapat

2019. szeptember 22. - 21:41 | Sport

Vasárnap délután a női kézilabda-mérkőzés után került sor az első ligás SK DAC férfi kézilabdacsapat mérkőzésére is. A TJ Sokol Cífer gárdáját látták vendégül a sárga-kékek.

Fotók: Cséfalvay Á. András - további képekért kattints!

Nagyon nehézkesen indult a mérkőzés a hazaiak számára, ellentétben a vendégekkel, akik igencsak remekeltek az első perctől fogva. A 24. percre már tízgólos különbséget sikerült összehozniuk. 13:22-re vezettek az első félidő után.

A második félidőben volt pár jó megmozdulása a sárga-kékeknek, ekkor úgy tűnt, talán kezdik összekapni magukat, és sikerül kicsit csökkenteni a nagy gólkülönbséget, ám ezt a vendégcsapat nem hagyta.

SK DAC – TJ Sokol Cífer 28:43 (13:22)

Dunaszerdahelyi góllövők: Nagy Tibor 9, Horváth Mátyás, Mašek Stanislav 4-4, Kiss Bence 3, Fodor Máté, Lanstyák Zoltán, Kálmán Péter, Pápai Zoltán 2-2-2-2, Bugár Péter, Gróf Nikolas, Gányovics Gergő, Rákóczi Barnabás, Simon Tibor, Juhos Gábor

Szeptember 28-án Pozsonyba látogatnak a fiúk, BHA Bratislava csapatával mérkőznek meg, remélhetőleg kedvez nekik a szerencse.