DAC-ifik: Öt gól bő negyed óra alatt

2018. november 13. - 16:22 | Sport

I. labdarúgóliga (U19), 14. forduló: Fordítani tudtak a dunaszerdahelyiek, három pontot szereztek.

A sereghajtó poprádiak otthonában győztek a listavezető rózsahegyiek. A “bronzérmes” fővárosiak “csak” remiztek Zsolnán.

A zsolnai vendéglátók játékosa, Adam Mihálik a pozsonyi égszínkékek elleni találkozó 79. percében, 1:1-es állásnál, a nagyszombati Rafael Tavares Dos Santos a trencséniek elleni hazai mérkőzés 4. percében, 0:0-ás eredménynél tizenegyest hibázott.

EREDMÉNYEK

FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY–1. FC Tatran Prešov 3:2 (0:0), g.: Erik Švihel 2 (69., 72.), Šimon Dolinský (56.) – Rastislav Švec (62.), Erik Stach (65.).

Sárga lap: Dávid Doktorík (19.), Kristián Slebodník (40.), Erik Švihel (72.) – Oliver Luterán (86.).

Játékvezető: Marián Ruc.

Nézőszám: 50.

A DAC összeállítása:

Bajnóczi Nikolas – Erik Švihel, Nagy Máté, László János (C), Marko Kelemen, Bari Krisztián (62. Ján Holík), Kristián Slebodník (70. Alexandru–Laurentiu Oroian), Dávid Doktorík, Nagy László, Šimon Dolinský, Matúš Malý.

További cserepadosok: Magyar Attila Máté, Kovács Gergely, Denis Richnavský, Bénes Krisztián.

Szakmai stáb:

Edző: Szíjjártó László. Másodedző: Gőgh Árpád. Kapusedző: Martin Matlák. Csapatvezető: Jaroslav Hepner. Gyúró: Méry Attila.