DAC-ifik: Vereség Nyitrán

I. labdarúgóliga (U19), 26. forduló: A dunaszerdahelyieknek 21 perc alatt “ment el” a mérkőzés, amelyen Sebastian Gembický a 65. percben csupán szépíteni tudta az eredményt.

Győztek a bajnokjelölt fővárosiak, “csak” remiztek idegenben a trónkövetelő nagyszombatiak. Megbotlottak a trencséniek is, de még dobogósak.

A sároseperjesi Marián Sabolčík a szeniceiek elleni találkozó 45. percében, 1:0-ás állásnál tizenegyest hibázott, a kelet-szlovákiak a sereghajtók.

Piros lap: Lukáš Jirka (90., FC Spartak Trnava).

EREDMÉNYEK

FC Nitra–FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY 3:1 (3:0), g.: Jakub Tancík 2 (12., 33.), Patrik Danek (21.) – Sebastian Gembický (65. – 11 m).

Sárga lap: Michal Cehula (10.), Šimon Vlasák (70.) – Šimon Dolinský (90.).

Játékvezető: Boris Parilák.