DAC–Slovan derbi az ifiknél is – már szombaton

2021. szeptember 10. - 18:09 | Sport

Az országos élvonalban a két utánpótláscsapat a szerdahelyi futballakadémia Bécsi úti sporttelepén méri össze tudását. 

DAC–Slovan derbi az ifiknél is – már szombaton
Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

A II. ligában a komáromiak és a somorjaiak egyaránt vasárnapi matinén látják vendégül soros ellenfelüket – a KFC a pozsonyi Intert, az STK a Partizánske gárdáját.

A III. ligában az összes találkozót a hétvége első napján rendezik. Bősön a vágújhelyiek vendégszerepelnek, Galántán a nagytapolcsányiak, Felsőszelin a častkovceiek, Vágsellyén a lévaiak.

A IV. ligás Egyházgelle stadionjába a kozárovcei vasutas csapat érkezik pontszerzési szándékkal.

A legalacsonyabb szintű nyugat-szlovákiai bajnokságban (V. liga, déli csoport) a kör slágermérkőzésének a Kisudvarnok–Dióspatony párharc számít.

PROGRAM:

I. liga (U19), 7. forduló.

Szeptember 11., szombat:

11:00 FK DAC Dunaszerdahely–ŠK Slovan Bratislava, FK Poprad–FC Košice, FC Spartak Trnava–MFK Ružomberok, MFK Dukla Banská Bystrica–MŠK Žilina, FC Nitra–FC Petržalka.

Szeptember 12., vasárnap:

11:00 FK Senica–AS Trenčín, MFK Zemplín Michalovce–FK Železiarne Podbrezová.

II. liga (U19), nyugati csoport, 7. forduló.

Szeptember 11., szombat:

10:00 MFK Skalica–FKM Karlova Ves Bratislava.

Szeptember 12., vasárnap:

10:00 FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble–PFK Piešťany, FC STK 1914 Somorja–FK Tempo Partizánske, Spartak Myjava–ČFK Nitra, KFC Komárom–FK Inter Bratislava, MŠK Púchov–FK Lokomotíva Trnava, FK Krakovany–Szenc; 10:30 SDM Domino Bratislava–FK Dubnica nad Váhom.

III. liga (U19), 6. forduló.

Szeptember 11., szombat:

10:00 Vágsellye–Léva, Galánta–FC Topoľčany, MFC Spartak Bánovced nad Bebravou–MŠK Považská Bystrica, Érsekújvár–FC Baník Prievidza, FC Slovan Hlohovec–Szered, Bős–AFC Nové Mesto nad Váhom, Felsőszeli–OK Častkovce.

IV. liga (U19), délkeleti csoport, 6. forduló.

Szeptember 11., szombat:

10:00 Ógyalla–Udvard, Párkány–FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble; 13:00 ŠK Kmeťovo–Tardoskedd; 16:00 ŠK Nevidzany–ŠK Sokol Starý Tekov, Nyitraivánka–Garamkálna, Egyházgelle–FK TJ Lokomotíva Kozárovce.

Szeptember 12., vasárnap:

10:00 Gúta–Zselíz; 10:30 Marcelháza–TJ Slovan Bojná; 13:30 Nagymegyer–ŠK Podlužany.

V. liga (U19), déli csoport, 6. forduló.

Szeptember 11., szombat:

16:00 Kisudvarnok–DSC Dióspatony, Nádszeg–Csallóközaranyos.

Szeptember 12., vasárnap:

12:30 Sopornya–Balony; 13:30 Nyárasd–Illésháza.

(lel)