A doborgazi Bénes László gyönyörű szabadrúgásgóllal vette be az ellenfél kapuját (VIDEÓ)

Az elmúlt hétvégén a német labdarúgó másodosztály második fordulójában a Hamburger SV a Karslruhe otthonában lépett pályára, a doborgazi származású Bénes László pedig gyönyörű szabadrúgásgólt szerzett.

A 25 éves középpályás a második félidőben szabadrúgásból volt eredményes, ezzel 1:1-re állítva állást. Négy perccel később az ő passzát követően Glatzel a mérkőzést is megfordította, ám a ráadásban a hazaiaknak sikerült egy pontot megmenteniük.

Bénes remekül kezdte az új idényt, a Schalke elleni 5:3 során két gólt és egy gólpasszt jegyzett, idén így két bajnokin 3 gól és 2 assziszt a mérlege.