DS AG Sport (VI.) liga, 15. forduló: Kilenc győztes bajnoki után két vállon a pozsonyeperjesiek

2019. november 17. - 16:46 | Sport

Zsinórban kilenc győztes bajnokit követően az újonc alistáliak otthonában ért véget az őszi első pozsonyeperjesiek nagy menetelése.

Lelkes Vince felvételei a Nagypaka-Felsőpatony mérkőzésen készültek (További képekért kattints!)

Gólarányt javítottak az idényzárón a szentmihályfaiak, a nagypakaiak és a csallóközcsütörtökiek. Az ekecs-apácaszakállasiak vendégeként négyet rúgtak a bakaiak. A nagymagyariak két ízben is vezettek Szapon, ám a hazaiak a második félidőben hét perc leforgása alatt fordítottak, s otthon tartották a pontokat. Ezzel az is eldőlt, hogy a felső-csallóköziek sereghajtóként zárták a fociőszt. Pontosztozkodással ért véget az egykor felsőbb osztályban is megfordult riválisok nyékvárkonyi erőpróbája.

Ezzel befejeződött a VI. liga őszi idénye, a tavaszi szezon 2020. március 8-án rajtol el.

Izsap–Szentmihályfa 0:5 (0:3), g.: Döme(21., 52.), Bíró (24.), Sátor (39., 61.).

Nyékvárkony–Diósförgepatony 1:1 (0:1), g.: Kósa Dávid (49.), ill. Daniel (44.).

Szap-Csiliznyárad–FK Nagymagyar 4:2 (1:2), g.: Csicsai (9.), Jakus (70., 75.), Tóth (77. – 11-esből), ill. Rigó István (6.), Horváth (11.).

Alistál–Pozsonyeperjes 3:0 (2:0), g.: Mandák (22.), Bíró (31.), Bogyai (80. – 11-esből).

Ekecs-Apácaszakállas–Baka 0:4 (0:2), g.: Világi (25.), Németh (28., 49.), Mészáros (52.).

Nagypaka–Felsőpatony 5:0 (2:0), g.: Lelkes (2., 65.), Vanek (28. – 11-esből), Nagy (73.), Puha (87.).

Balony–Gelle 1:1 (0:0), g.: Mészáros (69. – 11-esből), ill. Vörös (81. –öngól).

Csallóközcsütörtök–Felbár 5:0 (0:0), g.: Mokrý (48., 60.), Fitos (66.), Illés (74.), Dužek (87.).