DS AG Sport (VI.) liga, 17. forduló: A szentmihályfai Csémy Marián triplája

1

csa002_guta_parkany_regiofoci_2022_03_12_img_6241_csefalvay

Tíz perc hiányzott a felsőpatonyiaknak, hogy véget vessenek nyeretlenségi szériájuknak. Az alistáliak rutinos futballistája, Mandák Imre a 80. percben egyenlített, s a találkozó pontosztozkodással ért véget. A bajnoki cím várományosai közé sorolt riválisok (Ekecs - Apácaszakállas, Csallóközcsütörtök) csatája döntetlennel fejeződött be. Vendéglátóként továbbra is százszázalékos teljesítménnyel büszkélkedhet a mezőny királyfiakarcsai újonca, ezúttal a nyékvárkonyiak távoztak üres kézzel a Gödör Arénából. A bakaiak és a balonyiak hazai, a szentmihályfaiak idegenbeli győzelmükkel teljesítették az elvárásokat. A szentmihályfaiak mezében Csémy Marián triplázott. A diósförgepatonyi Mezei Máté előbb vezetést szerzett csapatának, majd öngólt vétett, s beállította a végeredményt.

Eredmények:

Szap–Nagypaka 3:1 (3:0), g.: Csicsai (16.), Jakus (22.), Vörös (41.), ill. Chamilla (90.).

Felsőpatony–Alistál 2:2 (1:1), g.: Vasi (25.), Gajdács (55.), ill. Baffi (28), Mandák (80.).

Ekecs – Apácaszakállas–Csallóközcsütörtök 1:1 (0:1), g.: Károlyi (67.), ill. Skuby Tibor (7.).

Baka–Gelle 2:0 (0:0), g.: Világi Máté (79.), Világi Tamás (87.).

Királyfiakarcsa–Nyékvárkony 4:1 (3:0), g.: Ravasz (5., 28.), Hervay Andreas (34.), Huzun (58.), ill. Szabó (64.).

Kisudvarnok–Szentmihályfa 1:4 (0:0), g.: Sznovický (71.), ill. Csémy Marián (51., 61., 63.), Bíró (53.).

Balony–Izsap 3:0 (2:0), g.: Vida (22., 53.), Csicsay (27.).

Diósförgepatony–Csallóközkürt 1:1 (1:1), g.: Mezei (6.), ill. Mezei (43. – öngól).