DS VIII. liga, A csoport, 9. forduló: Halász-tripla, felbári diadal Csilizradványon (FOTÓK)

2022. október 2. - 20:45 | Sport

Csilizradványon az őszi elsőségre pályázó, szombatig veretlen kettős presztízscsatája a felbáriak diadalával ért véget. A hazaiak már a 7. percben vezetést szereztek, de a vendégek négy perc elteltével egyenlítettek, majd triplázó gólfelelősük, Halász Tibor találataival négygólos győzelmet produkáltak. Teljesítették az elvárásokat a csilznyáradiak.

Cséfalvay Á. András fotói a Csiliznyárad–Padány összecsapáson készültek (További fotókért kattints a képre!)

Eredmények:

Csiliznyárad–Padány 3:1 (2:0), g.: Erdős (13., 41.), Vida Dominik (81.), ill. Balogh (79.).

Csilizradvány–Felbár 1:4 (1:2), g.: Gaál (7. – 11-esből), ill. Mikus (11.), Halász (23., 52., 68. – 11-esből).

Nagyudvarnok–Csallóköznádasd 2:0 (1:0), g.: Füzek (32.), Oláh (52.).

Sárosfa–Medve 1:0 (0:0), g.: Lelkes 72.).

Szabadnapos: Hodos.