Dunaszerdahelyi területi bajnokság, VII. liga, 6. forduló: Menetelnek a szapiak és a nagypakaiak

2015. szeptember 13. - 19:51 | Sport

Győztek az éllovasok – a listavezető szapiak a somorjai fakót fektették két vállra, a nagypakaiak Sárréten diadalmaskodtak, a szentmihályfaiak szoros mérkőzésen öt perccel a befejezés előtt állították be a végeredményt a patasiak ellen.

A nyékvárkonyiak két öngólt rúgtak. A csallóköztárnokiak csapata szabadnapos volt.

Mesternégyes: Balog (Alistál A), -hármas: Döme (Szentmihályfa).

Eredmények:

Szap–Somorja B 3:1 (1:1), g.: Csicsay 2 (68., 82.), Végh (45.) – Haluska (41.).

Patonyrét–Nyékvárkony 2:1 (1:1), g.: Rákóczi B. (29., öngól), Husvéth (63., öngól) – Grünfeld (31.).

Sárrét/Vitény–Nagypaka 0:3 (0:1), g.: Vanek (17.), Santai (59.), Hluško (76.).

Szentmihályfa–Csilizpatas 4:3 (1:1), g.: Döme 3 (14., 52., 70. – a harmadikat tizenegyesből), Szabó (85.) – Szűcs (8.), Hegedűs (76.), Halasi (78.).

Csallóköznádasd–Alistál A 0:7 (0:3), g.: Balogh 4 (40., 58., 70., 71.), Harsányi I. (20.), Bartalos (30.), Csölle (84.).

Nagyudvarnok–Felsőpatony 4:2 (2:0), g.: Szigeti 2 (43., 68.), Lavu (8.), Wimmer (87.) – Straka (60.), Török (65.).

Hegyéte–Felbár 3:0 (2:0), g.: Kovács (29.), Ivicze (31.), Bögi (75.).

1. Szap 6 4 2 0 13:4 14

2. Nagypaka 6 4 1 1 29:11 13

3. Szentmihályfa 6 4 1 1 17:11 13

4. Alistál A 6 4 0 2 20:7 12

5. Hegyéte 6 4 0 2 16:8 12

6. Felbár 5 3 1 1 10:5 10

7. Felsőpatony 6 2 1 3 23:16 7