Éppen állást keresel? Jelentkezz a CHIPITA SLOVAKIA csapatába termelési operátor pozícióba!

Hirdetés

2020. december 03. - 09:25

camera

1

chipita_7days_1

A Chipita S.A egy gyorsan növekvő FMCG cég, erős nemzetközi háttérrel. A Chipita vállalatnak jelenleg három fő termékcsoportban – croissant és hasonló tésztatermékek, sült kenyérsnackek (Bake Rolls) és egyéb termékek – van nemzetközi képviselete. A Chipita termékeket tíz különböző országban 16 üzemben gyártják, és közvetlenül vagy stratégiai partnerségek útján 56 ország területére szállítják.

A munkavégzés helye:

  • Kostolné Kračany – Egyházkarcsa / ipari park

Főbb feladatok:

  • Termékek előállítása, gyártósori feladatok elvégzése, az üzem működésével kapcsolatos tevékenység

Kínálatunk:

  • átlagbér: 900 – 1.000 EUR bruttó; alapbér: 780 EUR bruttó + jelenléti bónusz + minden járulék a Munka Törvénykönyve alapján + utaztatási hozzájárulás
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi vállalatnál
  • szakmai előmenetel, képzések
  • ingyenes étkezés
  • az alkalmazottak rendszeres ellátásban részesülnek a cég termékeiből ingyenesen
  • karácsonyi és húsvéti juttatások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett gyakorlat előny

Munkaidő:

  • teljes munkaidő: három műszakos munkarend hétfőtől péntekig (hétvége szabad)

Ha szeretnél jelentkezni, vagy további információra van szükséged, küldj önéletrajzot vagy e-mailt: skhr@chipita.com

tel.: 02 2120 4805

Várjuk jelentkezésed!

Práve si hľadáš prácu? Prihlás sa do CHIPITA SLOVAKIA na pozíciu operátor/operátorka výroby!

Chipita S.A je rýchlo rozvíjajúca sa FMCG spoločnosť so silným medzinárodným zázemím. Chipita je v súčasnosti medzinárodne zastúpená v 3 hlavných skupinách výrobkov – croissanty a podobné výrobky z cesta, pečené snacky chlebového charakteru (Bake Rolls) a ďalšie výrobky. Produkty Chipita sú vyrábané v 16 výrobných závodoch, v 10 rôznych krajinách a dodávajú sa spotrebiteľom až v 56 krajinách, či už priamo alebo prostredníctvom strategických partnerstiev.

Miesto výkonu práce:

  • Kostolné Kračany – priemyselný park

Pracovná náplň:

  • Práca pri výrobe výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky

Ponúkame:

  • priemerný plat: 900 – 1 000 EUR brutto; základná mzda 780 EUR brutto + prítomnostný bonus + všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce + príspevok na dochádzanie
  • možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
  • možnosť kariérneho rastu, školenia v CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci firemnej skupiny
  • stravu priamo na pracovisku zadarmo
  • veľkonočný a vianočný benefit
  • prídel produktov našej spoločnosti na mesačnej báze zadarmo

Požiadavky:

  • min. stredoškolské vzdelanie
  • prax v potravinárstve vítaná

Druh pracovného pomeru:

  • Hlavný pracovný pomer: trojzmenný pracovný režim, od pondelka do piatku (víkendy voľné)

V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: skhr@chipita.com

Kontakt: 02 2120 4805

Ďakujeme.

www.chipita.com www.7days.com www.chipicao.com

(PR-cikk)

Ministerstvo Kultúry Slovenskej RepublikyKult MINOREU Fond Regionálneho RozvojaIntegrovaný regionálny operačný program