Európa-liga: Az utolsó pillanatban csúszott ki a győzelem az Arsenal kezéből

Az Arsenal 1-1-es döntetlent ért el a portugál Vitória SC vendégeként a labdarúgó Európa-liga csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában.

Európa-liga: Az utolsó pillanatban csúszott ki a győzelem az Arsenal kezéből
Fotók: TASR/AP (További fotókért kattints!)

A második számú európai kupasorozat egyetlen szerdai mérkőzésén a londoniak a 81. percben Shkodran Mustafi révén megszerezték a vezetést, de a kapufát kétszer is eltaláló hazaiak Bruno Duarte 91. percben lőtt góljával egyenlítettek.

Sikerükkel az Ágyúsok veretlenül, 10 ponttal vezetik az F csoportot, a guimaraesiek első pontjukat szerezték.

Európa-liga, csoportkör, 4. forduló:

F csoport:
Vitória SC (portugál)-Arsenal (angol) 1-1 (0-0)
gól: Bruno Duarte (91.), illetve Mustafi (81.)

Az állás:
1. Arsenal 10 pont/4 mérkőzés, 2. Eintracht Frankfurt 6/3, 3. Standard Liege 3/3. 4. Vitória SC 1/4

Csütörtöki meccsek:

    A csoport:
APOEL (ciprusi)-Qarabag (azeri) 18.55
Dudelange (luxemburgi)-Sevilla (spanyol) 18.55
    B csoport:
Köbenhavn (dán)-Dinamo Kijev (ukrán) 18.55
Lugano (svájci)-Malmö (svéd) 18.55
    C csoport:
Basel (svájci)-Getafe (spanyol) 18.55
Krasznodar (orosz)-Trabzonspor (török) 18.55
    D csoport:
LASK Linz (osztrák)-PSV Eindhoven (holland) 18.55
Rosenborg (norvég)-Sporting Lisboa (portugál) 18.55
    E csoport:
CFR Cluj (román)-Rennes (francia) 18.55
SS Lazio (olasz)-Celtic Glasgow (skót) 18.55
    F csoport:
Standard Liege (belga)-Eintracht Frankfurt (német) 18.55
    G csoport:
Glasgow Rangers (skót)-FC Porto (portugál) 21.00
Feyenoord (holland)-Young Boys (svájci) 21.00
    H csoport:
Espanyol (spanyol)-Ludogorec (bolgár) 21.00
Ferencváros-CSZKA Moszkva (orosz) 21.00
    I csoport:
VfL Wolfsburg (német)-Gent (belga) 21.00
Olekszandrija (ukrán)-St. Etienne (francia), Lviv 21.00    
    J csoport:
Borussia Mönchengladbach (német)-AS Roma (olasz) 21.00
Wolfsberg (osztrák)-Basaksehir (török), Graz 21.00
    K csoport:
Wolverhampton Wanderers (angol)-Slovan Bratislava (szlovák) 21.00
Braga (portugál)-Besiktas (török) 21.00
    L csoport:
Asztana (kazah)-AZ Alkmaar (holland) 16.50
Manchester United (angol)-Partizan Beograd (szerb) 21.00


(MTI)