Európa Liga: Hiába vezetett, kikapott hazai pályán a Spartak Trnava

2018. október 25. - 21:29 | Sport

A Spartak Trnava 1:2-es vereséget szenvedett  a vendég Dinamo Zágrábbal szemben a labdarúgó Európa Liga csoportkörének csütörtök esti harmadik fordulójában.

Fotó: TASR

Nem indult pedig rosszul a mérkőzés a hazaiaknak, ugyanis Ghorbani a 32. percben megszerezte a vezetést a szlovák bajnok számára. Az első játékrész 1:0-ás hazai vezetéssel zárult, a második félidőben azonban belehúztak a vendégek: a 65. minutumban Gavranovic előbb egyenlített, majd tizenkét perccel később Orsic a győzelmet jelentő találatot is megszerezte.

A nagyszombatiak ezzel második vereségüket is elszenvedték, míg a Dinamo hibátlanul vezeti a D csoportot.

Európa-liga, csoportkör, 3. forduló:

A csoport:
AEK Larnaca (ciprusi)-Ludogorec (bolgár) 1-1 (1-1)
Zürich (svájci)-Bayer Leverkusen (német) 3-2 (1-0)

Az állás: 1. FC Zürich 9 pont, 2. Bayer Leverkusen 6, 3. Ludogorec 1 (3-5), 4. AEK Larnaca 1 (3-6)