Európa-liga - Holman Dávid csapata döntetlent játszott Portugáliában

2019. október 3. - 21:31 | Sport

Holman Dávid csapata, a Slovan Bratislava 2-2-es döntetlent játszott a portugál SC Braga otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki, második fordulójában.

TASR

A magyar válogatott középpályás kezdő volt a pozsonyiaknál, majd a 68. percben lecserélték. A házigazdák kétszer is vezetést szereztek, de a Slovan előbb az első félidő hosszabbításában egy büntető utáni kipattanó labda értékesítésével, majd a 87. percben egy öngóllal egyenlített.

A Manchester United gól nélküli döntetlent játszott a holland AZ Alkmaar vendégeként Hágában. Az angol csapat hat lövéssel próbálkozott, de egyik sem találta el a kaput.

Európa-liga, csoportkör, 2. forduló:
G csoport:
Young Boys (svájci)-Glasgow Rangers (skót) 2-1 (0-1)
Feyenoord (holland)-FC Porto (portugál) 2-0 (0-0)
Az állás: 1. Feyenoord 3 pont (2-1), 2. Young Boys 3 (3-3), 3. Glasgow Rangers 3 (2-2), 4. FC Porto 3 (2-3)

I csoport:
St. Étienne (francia)-VfL Wolfsburg (német) 1-1 (1-1)
Olekszandrija (ukrán)-KAA Gent (belga) 1-1 (0-1)
Az állás: 1. Wolfsburg 4 pont (4-2), 2. KAA Gent 4 (4-3), 3. St. Étienne 1 (3-4), 4. Olekszandrija 1 (2-4)

J csoport:
Basaksehir (török)-Borussia Mönchengladbach (német) 1-1 (0-0)
Wolfsberger AC (osztrák)-AS Roma (olasz) 1-1 (0-1)
Az állás: 1. Wolfsberger AC és AS Roma 4 pont (5-1), 3. Borussia Mönchengladbach és Basaksehir 1 (1-5)

K csoport:
Besiktas (török)-Wolverhampton Wanderers (angol) 0-1 (0-0)
SC Braga (portugál)-Slovan Bratislava (szlovák) 2-2 (1-1)
Az állás: 1. Slovan Bratislava 4 pont (6-4), 2. SC Braga 4 (3-2), 3. Wolverhampton Wanderers 3, 4. Besiktas 0

L csoport:
Az Alkmaar (holland)-Manchester United (angol) 0-0 (0-0)
korábban:
FK Asztana (kazah)-Partizan Beograd (szerb) 1-2 (0-1)
Az állás: 1. Partizan Beograd 4 pont (4-3), 2. Manchester United 4 (1-0), 3. AZ Alkmaar 2, 4. FK Asztana 0