Európa-liga - Otthon kapott ki a Slovan a Wolverhamptontól

2019. október 24. - 21:59 | Sport

A Slovan Bratislava 2-1-re kikapott a Wolverhampton Wandererstől a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában, csütörtökön.

Európa-liga - Otthon kapott ki a Slovan a Wolverhamptontól
TASR

A Holman Dávidot foglalkoztató szlovák együttes hiába szerzett vezetést a 11. percben, az angolok a második játékrészben fordítottak. A magyar játékos kezdőként 57 percet játszott, a 45. percben sárga lapot kapott.

A Slovan vereségével a csoport harmadik helyére csúszott vissza.

Európa-liga, csoportkör, 3. forduló:
G csoport:
FC Porto (portugál)-Glasgow Rangers (skót) 1-1 (1-1)
Young Boys (svájci)-Feyenoord (holland) 2-0 (2-0)

Az állás: 1. Young Boys 6 pont, 2. Glasgow Rangers 4 (3-3), 3. FC Porto 4 (3-4), 4. Feyenoord 3

I csoport:
Gent (belga)-VfL Wolfsburg (német) 2-2 (1-2)
St. Etienne (francia)-Olekszandrija (ukrán) 1-1 (1-1)

Az állás: 1. Wolfsburg 5 pont (6-4), 2. Gent 5 (6-5), 3. St. Etienne 2 (4-5), 4. Olekszandrija 2 (3-5)

J csoport:
AS Roma (olasz)-Borussia Mönchengladbach (német) 1-1 (1-0)
Basaksehir (török)-Wolfsberg (osztrák) 1-0 (0-0)

Az állás: 1. AS Roma 5 pont, 2. Wolfsberg 4 (5-2), 3. Basaksehir 4 (2-5), 4. Mönchengladbach 2

K csoport:
Slovan Bratislava (szlovák)-Wolverhampton Wanderers (angol) 1-2 (1-0)
Besiktas (török)-Braga (portugál) 1-2 (0-1)
Az állás: 1. Braga 7 pont, 2. Wolverhampton Wanderers 6, 3. Slovan Bratislava 4, 4. Besiktas 0

L csoport:
Partizan Beograd (szerb)-Manchester United (angol) 0-1 (0-1)
Az Alkmaar (holland)-Asztana (kazah) 6-0 (2-0)
Az állás: 1. Manchester United 7 pont, 2. AZ Alkmaar 5, 3. Partizan Beograd 4, 4. Asztana 0

A csoport:
Qarabag (azeri)-APOEL (ciprusi) 2-2 (1-2)
később:
Sevilla (spanyol)-Dudelange (luxemburgi) 21.00

H csoport:
korábban:
Ludogorec (bolgár)-Espanyol (spanyol) 0-1 (0-1)
CSZKA Moszkva (orosz)-Ferencváros 0-1 (0-0)
Az állás: 1. Espanyol 7 pont, 2. Ludogorec 6, 3. Ferencváros 4, 4. CSZKA Moszkva 0

később:
B csoport:
Dinamo Kijev (ukrán)-FC Köbenhavn (dán) 21.00
Malmö (svéd)-Lugano (svájci) 21.00
C csoport:
Getafe (spanyol)-Basel (svájci) 21.00
Trabzonspor (török)-Krasznodar (orosz) 21.00
D csoport:
PSV Eindhoven (holland)-LASK Linz (osztrák) 21.00
Sporting Lisboa (portugál)-Rosenborg (norvég) 21.00
E csoport:
Rennes (francia)-CFR Cluj (román) 21.00
Celtic Glasgow (skót)-SS Lazio (olasz) 21.00
F csoport:
Eintracht Frankfurt (német)-Standard Liege (belga) 21.00
Arsenal (angol)-Vitória (portugál) 21.00

MTI